Rufus

| ساخت و تبدیل انواع USB به دیسک بوتیبل |

 

Rufus

 

Rufus | نرم افزار کم حجم و مفیدی است که به شما در فرمت و ایجاد آسان فلش درایوهای USB قابل بوت کمک می کند. مهم ترین تفاوت با سایر برنامه های ساخت USB درایوهای Bootable سرعت این برنامه است.

درباره نرم افزار Rufus …

رفوز

رفوز نرم افزاری کم حجم که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید USB درایوهای Bootable بسازید. اما مهم ترین تفاوت برنامه Rufus با سایر برنامه های ساخت USB درایوهای Bootable سرعت این برنامه است.

رفوز

بنا به گفته توسعه دهنده Rufus ، سرعت این برنامه دو برابر بیشتر از نرم افزار هایی مانند UNetBootin, Windows 7 DVD/USB Tool است، بعد از دانلود و اجرای نرم افزار ابتدا باید درایو USB خود را انتخاب کرده و سپس فایل ISO را انتخاب کنید تا محتویات فایل ISO داخل درایو USB منتقل شوند .

رفوز

با افزایش حجم ایمیج برخی از نسخه‌های ویندوز، کاربران ناچار به تهیه‌ی دیسک‌هایی با ظرفیت بیش‌تر از دی‌وی‌دی‌های معمولی یا DVD5 هستند، اما روش آسان‌تر و بهتر جای‌گزین‌کردن حافظه‌های USB و فلش مموری‌ها به‌جای دیسک‌های نوری است. نرم‌افزارهای مختلفی برای کپی و رایت ایمیج ویندوزها و سایر ایمیج‌های سیستم‌عامل‌ها و نرم‌افزارهای با قابلیت بوت، روی حافظه‌های USB وجود دارد که برنامه‌ی رایگان و متن‌باز Rufus یکی از سریع‌ترین، کم‌حجم‌ترین و آسان‌ترین این نرم‌افزارهاست.

رفوز

ویژگی های نرم افزار Rufus …

رفوز

– بسیار کم‌حجم

– بدون نیاز به نصب

– محیط سریع و آسان بدون تنظیمات پیچیده

– سرعت بسیار بالای انجام عملیات کپی و رایت

– امکان رایت ایمیج انواع سیستم‌عامل‌ها

– پشتیبانی کامل از استانداردهای GPT (مخفف GUID Partition Table) و UEFI (مخفف Unified Extensible Firmware Interface) جهت رایت ویندوزهای جدید با استاندارد مورد نیاز

– امکان ساخت فلش‌های بوتیبل به‌همراه به‌روزرسانی‌های انواع BIOS

و…

رفوز

آموزش کار با نرم افزار …

رفوز

جهت استفاده از نرم افزار و بوتیبل کردن فلش مدنظر بایستی فلش و دیوایس مد نظر خود را انتخاب و سپس نحوه بوت کردن اعم از ISO و هر روش دیگه ای را انتخاب و تنظیمات مد نظر را انجام دهید و در نهایت عملیات بوتیبل سازی را آغاز / Start کنید .

رفوز

تصاویر نرم افزار …

 

آموزش نصب و فعال سازی …

رفوز

این نرم افزار رایگان می باشد و برای استفاده نیاز به فعال سازی ندارد.

رفوز

لـــــیـــــنـــــک دانـــــلـــــود

… حجم : 980 کیلوبایت …

رفوز

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

 

رمز فایل فشرده : www.samiradl.com