Poedit

.:: دانلود نرم افزار Poedit با لینک پرسرعت و رایگان ::.

| ترجمه متون زبان های برنامه نویسی |

\ نسخه جدید 2.2 بیلد 5561 به صورت Cracked اضافه شد /

 

Poedit

Poedit | نرم افزاری جهت ترجمه متن ها در هر نرم افزار یا وب سایت، که با بکارگیری قابلیت Gettext این کار رابه خوبی انجام می دهد و مطابق با آخرین تکنولوژی و استاندارد یونیکد ساخته شده است. این نرم افزار در بسیاری از زبان های برنامه نویسی همچنین در سیستم مدیریت محتوای وردپرس و بسیاری از پروژه های PHP قابل استفاده است.

درباره نرم افزار

 

Poedit بهترین ویرایشگر برای قسمت Translation اپلیکیشن ها و سایت های مترجم است. یک نرم افزار کاربردی Cross-Platform برای کمک به افراد در ویرایش ترجمه های متن از یک زبانی به زبان دیگر می باشد. این برنامه در سایت ها و نرم افزارهای مترجمی کاربرد دارد که برای محلی سازی از Gettext استفاده می کنند. Gettext به طور گسترده در ترجمه بسیاری از زبان های برنامه نویسی و بسیاری از پروژه ها از وردپرس گرفته تا پی اچ پی و لینوکس استفاده می شود. این نرم افزار بر روی ترجمه های کارهای شما تمرکز دارد و برای پروژهای پیچیده هم قابل استفاده است. Poedit ترجمه ها را به خاطر میسپارد و برای ترجمه های بعدی از ترجمه های مشابه قبلی استفاده می کند و برای همین سرعت خوبی دارد . در سایت نرم افزار نیز جزئیات بیشتر جهت مشاهده شما عزیزان قرار گرفته است.

خصوصیات نرم افزار

 

از ویژگی های Poedit

 

چک کردن ایمنی
دارای حافظه ای برای ترجمه
قابل استفاده برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان
پشتیبانی اختصاصی از سیستم مدیریت محتوای وردپرس

تصاویر نرم افزار

 

 

آموزش نصب و فعال سازی

 

نرم افزار کرک شده می باشد طبق آموزش فایل Read Me آن را در فایروال ویندوز قرار دهید .

 

 

[ ویرایش 32 و 64 بیتی ویندوز / Poedit Pro 2.2 Build 5561 ]

لـــــیـــــنـــــک دانـــــلـــــود

… حجم : 15.15 مگابایت …

 

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

 

رمز فایل فشرده : www.samiradl.com

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,