IObit Driver Booster

.:: دانلود نرم افزار IObit Driver Booster با لینک مستقیم و رایگان ::.

| نرم افزار بروز رسانی درایورهای سخت افزاری |

\ نسخه 6.1.0.136 به همراه آموزش نصب و فعال سازی قرار گرفت /

IObit Driver Booster

IObit Driver Booster | نرم افزار کم حجم و بسیار مفیدی از شرکت IObit است که به شما در مدیریت درایورهای قدیمی برای تمامی دستگاه ها، کمک خواهد کرد. این نرم افزار به صورت خودکار در ابتدای کار کامپیوتر شما را اسکن کرده و تمامی درایورهای مورد نیاز آن را شناسایی کرده و سپس آن ها را به روز رسانی می کند.

درباره نرم افزار

 

IObit Driver Booster نرم افزار کم حجم و بسیار مفیدی از شرکت IObit است که به شما در مدیریت درایورهای قدیمی برای تمامی دستگاه ها، کمک خواهد کرد. این نرم افزار به صورت خودکار در ابتدای کار کامپیوتر شما را اسکن کرده و تمامی درایورهای مورد نیاز آن را شناسایی کرده و سپس آن ها را به روز رسانی می کند. بنابراین دیگر شما برای اجرای بازی ها و نرم افزارهای گرافیکی بر رو ی سیستم خود با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید. همچنین در این نرم افزار امکان بکاپ گرفتن از درایورهای نصب شده نیز فراهم شده است تا در صورت نصب مجدد ویندوز، نیازی به دانلود و نصب مجدد ان ها نداشته باشید. رابط کاربری این نرم افزار بصری است و دارای دو تب outdated و UpToDate است که تب outdated شامل درایورهای قدیمی شناسایی شده بر روی کامپیوتر شما و تب UpToDate نیز شامل نسخه های جدید درایور ها می باشد. Driver Booster نرم افزاری بسیار کارآمد و قابل اعتماد برای به روز رسانی تمامی درایورهای کامپیوتر شماست. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید درایورهای قدیمی را بدون به جای ماندن کوچک ترین ردی از آن ها به صورت کامل حذف کنید.

خصوصیات نرم افزار

 

– سرعت بالای نرم افزار
– اضافه شدن جزئیات مشخصات بسیاری از درایورها
– بهینه سازی در الگوریتم شناسایی تست WHQL
– دسترسی سریع به درایور ها
– به روزرسانی با حداکثر سرعت
– امکان بکاپ گیری از درایوها در صورت بازگردانی آن
– آپدیت و نصب درایور تمام قطعات به صورت هم زمان
– محافظت در برابر خرابی های سخت افزاری و درگیری های نرم افزاری
– شناسایی خودکار درایورهای قدیمی
– افرایش کارایی سیستم تنها با یک کلیک
– بیشترین بهره برداری از قطعات سخت افزاری هنگام اجرای بازی ها
– حذف کامل درایورهای قدیمی بدون کوچک ترین ردی از آن ها
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

 

تصاویر نرم افزار

 

نسخه RC چیست؟ :

 

نسخه RC یا Release Candidate نسخه ای از نرم افزار می باشد که از مراحل آزمایش و بتا گذشته و اکثر مشکلات نرم ازفار برطرف شده است و در انتظار انتشار توسط شرکت سازنده می باشد، اما با این حال همچنان برخی از آخرین تستها بر روی آن صورت می گیرد که قبل از انتشار هیچگونه ایرادی نداشته باشد. نسخه RC نرم افزار IObit Driver Booster توسط تیم تخصصی سمیرا دانلود تست شده و هیچ گونه ایرادی ندارد.

 

 

آموزش نصب و فعال سازی

 

نصب این نرم افزار به صورت ساده می باشد پس از نصب فایل DEL.bat را اجرا و سپس محتویات پوشه کرک را در محل نصب برنامه کپی کنید.

 

 

[ ویرایش 32 و 64 بیتی ویندوز / IObit Driver Booster PRO 6.1.0.136 ]

لـــــیـــــنـــــک دانـــــلـــــود

… حجم : 21.05 مگابایت …

 

[ ویرایش 32 بیتی و 64 بیتی ویندوز نسخه قابل حمل / IObit Driver Booster Pro Portable 5.5.1.844 ]

لـــــیـــــنـــــک دانـــــلـــــود

… حجم : 21.5 مگابایت …

 

____________________

 

رمز فایل فشرده : www.samiradl.com

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,